Regulamin pobytu Gości

DSC_1283m

 1. Przy zakwaterowaniu goście podają swoje dane celem wpisania do rejestru oraz płacą pozostałą należność za pobyt.
 2. Pokoje wynajmowane są na doby.
 3. Doba zaczyna się o godzinie 14:00, a kończy się o 12:00 dnia następnego.
 4. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do godziny 8:00 rano.
 5. Przedłużenie pobytu poza okres ustalony w dniu przybycia, gość powinien zgłosić do godziny 11:00 dnia poprzedniego.
 6. Gospodarze są zobowiązani niezwłocznie reagować na uwagi i zastrzeżenia dotyczące poziomu usług, funkcjonowania urządzeń, czystości i porządku.
 7. Gospodarze nie odpowiadają za utratę lub uszkodzenie rzeczy wartościowych. Przy wychodzeniu z kwatery prosimy o zamykanie okien i drzwi.
 8. Do dyspozycji gości udostępnia się nieodpłatnie: salon, kuchnię, wiatę z grillem, ogródek zabaw dla dzieci, boisko, miejsce do plażowania i kąpieli, niestrzeżony parking oraz leżaki, sprzęt wodny i rowery. Goście mogą korzystać z owoców z sadu oraz za pośrednictwem właścicieli, z warzyw i ziół z przydomowego ogródka. Gospodarze nie ponoszą odpowiedzialności za szkody wyrządzone na pojazdach przez osoby trzecie.
 9. Osoby niezakwaterowane mogą przebywać na terenie gospodarstwa po uprzednim uzgodnieniu tego z właścicielami, ale tylko w godzinach od 9:00 do 18:00. Opłata za pobyt osoby niezakwaterowanej wynosi 10 PLN od osoby dorosłej i 5 PLN od dziecka do lat 12.
 10. Gość bez wiedzy właścicieli nie może udostępniać swojego pokoju ani węzła sanitarnego osobom trzecim.
 11. Zabrania się wrzucania do sieci kanalizacyjnej nieodpowiednich przedmiotów. Może to spowodować awarię przydomowej przepompowni ścieków.
 12. Zabrania się w pokojach oraz pomieszczeniach wspólnych budynku palenia tytoniu.
 13. Goście są odpowiedzialni za utrzymanie czystości i porządku w swoich pokojach, natomiast gospodarze w pomieszczeniach i obiektach wspólnych.
 14. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia przedmiotów wyposażenia oraz urządzeń technicznych powstałe z ich winy lub winy odwiedzających ich gości. Szkody powinny być zgłaszane gospodarzom. Zastrzegamy sobie prawo dochodzenia zadośćuczynienia za wyrządzone szkody na podstawie przepisów Kodeksu Cywilnego.
 15. Rezerwacja pobytu uznawana jest za obowiązującą po wpłaceniu zaliczki w wysokości 30% należności w czasie 48 godzin od dokonania rezerwacji. W przypadku odwołania rezerwacji zaliczka nie podlega zwrotowi.
 16. Przy wcześniejszym częściowym anulowaniu rezerwacji (późniejszy przyjazd, wcześniejszy wyjazd, niższa ilość gości niż wcześniej uzgodniona) za każdy niewykorzystany dzień pobytu Goście uiszczają opłatę w wysokości 50% .
 17. W wyjątkowych, losowych sytuacjach  Gospodarze zastrzegają sobie prawo odwołania rezerwacji z 14-dniowym wyprzedzeniem.
 18. Gość po wpisaniu do rejestru gości zobowiązuje się do przestrzegania niniejszego regulaminu.