Cennik

Doba hotelowa liczona jest od godziny 14:00 do godziny 12:00 dnia następnego.

Do dyspozycji naszych Gości przeznaczyliśmy dwa  zabytkowe budynki – Szkołę i Olenderkę. W każdym z nich oferujemy – urządzone w wysokim standardzie pokoje z łazienką, TV oraz Wi-Fi, duży salon dla gości, profesjonalnie wyposażoną kuchnię. Posiadamy również miejsca parkingowe, sprzęt wodny, sprzęt rekreacyjny, ogródek zabaw dla dzieci, altanę z murowanym grillem, miejsce na ognisko, miejsce do plażowania, kąpieli i wędkowania. Dodatkowo oferujemy naszym Gościom owoce ze starego sadu oraz ekologiczne jaja od starych polskich ras kur: zielononóżek i tęczówek czernichowskich.

Cena za wynajem budynku (do 4 osób) oraz za korzystanie ze wszystkiego co wyżej wymieniono wynosi 530 zł za dobę. W przypadku stałych Gości cena ustalana jest indywidualnie. Cena nie obejmuje opłaty miejscowej pobieranej przez Gminę Zblewo (2,70 zł od osoby za dobę).  Akceptujemy płatności w formie bonu turystycznego.

Nasze ceny w przypadku wynajmu budynku przez większą ilość osób:

  • Osoba dorosła w pokoju dwuosobowym – 120 zł
  • Osoba dorosła w apartamencie (do dwóch osób dorosłych) – 130 zł
  • Kolejna osoba dorosła w apartamencie (powyżej dwóch osób dorosłych) – 80 zł
  • Dzieci do 7 lat – 50% ceny osoby dorosłej
  • Opłata za pobyt psa – 30 zł

Wierzymy, że wybierając naszą ofertę będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani. Postaramy się spełnić Państwa wysokie oczekiwania.

Zaprojektowane przez clearsense.pl Copyright 2019